You may also like

Poros
Fotosesija dviems yra puiki proga kartu išgyventi neįkainojamas akimirkas, parodyti vienas kitam jausmus ir juos pademonstruoti. Nuostabi dovana įamžinti sukaktuves, atostogas, ar tiesiog nustebinti partnerį ar draugą. Romantiško interjero pasirinkimas fotografuojantis dviese yra, nors ir svarbi, tačiau antraeilė užduotis. Pagrindinė sėkmingo kadro paslaptis - gera nuotaika. Pagal Jūsų pageidavimą yra keletas populiarių fotografavimo variantų: klasikinis portretas, teminė su siužetu, išėjimas - lauke ar mieste, reportažas, studija, namai. Todėl, jei norite kad Jūsų namų kolekcijoje atsirastų profesionalių nuotraukų, turite bent kartą gyvenime pabandyti surengti fotosesiją su profesionaliu fotografu.
Nėščiosios
Nėštumas – ypatingas laikas kiekvienos mamos gyvenime. Jis teikia džiaugsmą ir leidžia jaustis nepaprastomis. Fotosesija tai geriausias būdas įamžinti laukiamo kūdikėlio atėjimo akimirkas. Jei kiltų klausimų, kada planuoti fotosesiją, kur fotografuoti, ką apsirengti, galime iš anksto tai aptarti. Nors svarbiausia yra gera nuotaika ir nusiteikimas, kad vėliau būtų smagu tai prisiminti. Idealus laikas fotosesijai tarp 28 ir 35 savaitės. Po 28 savaitės būsima mamytė turės labai gražų pilvuką ir kūno linijas. Po 35 savaitės jau būtų sunkiau pozuoti ir yra tikimybė nejaukiai jaustis.
Krikštynų
Krikštynos yra labai svarbus įvykis kiekvieno žmogaus gyvenime, tai nutinka tik kartą gyvenime! Dažniausiai tokia ceremonija vyksta ankstyvame amžiuje, todėl šio įvykio nepakartojama atmosfera ir prisiminimas lieka tik fotografijose. Krikštynų fotografas turi būti tikras profesionalas, jau nufotografavęs ne vieną ir ne dvi tokias apeigas. Jis turi žinoti ne tik visą ceremonijos seką ir suprasti kiekvienos akimirkos svarbą, bet ir suprasti fotografavimo bažnyčioje apšvietimo ypatumus: kartais labai mažai šviesos, kartais ji šviečia labai ryškiais spinduliais iš langų. Būtina mokėti greitai ir teisingai pakeisti techninius fotografavimo režimus ir tuo pačiu nesugadinti iškilmingos atmosferos ryškia blykste. Profesionalus bažnyčios fotografas neblaško Švento Krikšto dalyvių, o tik stebi iš šalies ir fiksuoja akimirkas, apie kurias galėsite papasakoti savo vaikui, kartu vartydami Krikštynų albumą.
Vestuvių
Vestuvės yra emocingos nuotraukos. Kai pora žiūri į tavo padarytas nuotraukas, jiems nerūpi ekspozicija, debesų tekstūra ar kažkas panašaus, nes jie nėra profesionalūs fotografai. Jie žiūri į save ir žmones, kuriuos myli. Todėl ir stengiuos sutelkti dėmesį į tai, ką žmonės norės prisiminti peržvelgę ​​nuotraukų albumą po 20 metų. Norėdamas perteikti jaunavedžių emocijas, visada stengiuos susipažinti su jais iš anksto, o ne vestuvių dieną ir kartu aptarti detales ir galimas nenumatytas situacijas. Jaunavedžiai nėra profesionalūs modeliai ir jiems reikia leisti atsipalaiduoti. Geriausias būdas yra priversti juos judėti ir taip padaryti daug spontaniškesnius ir natūralesnius kadrus.
Šeimos, kūdikių ir vaikų
Nemažai žmonių – tėvai, artimieji ir draugai – labai mėgsta fotografuotis su vaikais, stengiasi įamžinti vaikus nuo pat gimimo. Nesunku suprasti kodėl – vaikai nepaprastai mieli, o jiems augant galima stebėti, kaip vystosi jų charakteris. Nesvarbu, ar jūsų vaikas linksmas, drovus ar smalsus, fotografija yra vienas geriausių būdų užfiksuoti prisiminimus apie jų augimą. Priimdamas užsakymą, visada noriu žinoti tėvų norus. Pavyzdžiui, naujagimį geriau fotografuoti praėjus kuriam laikui po to, kai vaikas pabudo (ir nebus pavargęs) ir pavalgęs (bus kantresnis). Ir tai pageidautina daryti šiltoje patalpoje, kad vaikui būtų patogu ir nešaltų. Ką daryti, jei vaikas nėra geros nuotaikos? Taip pat galite fotografuoti. Rimti, susimąstę ar liūdni veideliai nuotraukose išeina ne prasčiau nei besišypsantys. O verkiantys vaikai nuotraukose kartais pasirodo ypač sėkmingi.
Verslo ir Reklamos
Verslo portretai – gana populiari paslauga, nes šis fotografijos žanras padeda įvairaus lygio lyderiams, verslininkams, politikams, valstybės tarnautojams ir kitų specialybių atstovams parodyti ir pristatyti save partneriams ir kolegoms kuo palankesnėje šviesoje. Žmogaus įvaizdis verslo pasaulyje turi didelę reikšmę, todėl jau nieko nenustebinsi, kai kartu su gyvenimo aprašymu apie laisvą svajonių vietą, yra noras turėti ir pridėti profesionalią nuotrauką. Kokybiškas verslo portretas daug pasakys apie jūsų statusą profesiniu požiūriu. Atviras žvilgsnis ir draugiška šypsena turi teigiamos įtakos kuriant svaiginančią karjerą ir įsikuriant svajonių darbą, todėl mano užduotis - sugebėti atspindėti šias pretendento savybes.
Erotinė
Back to Top